Seznam knižních titulů k MZ z Českého jazyka a literatury

Profilová část maturitní zkoušky (povinná) oboru 23-45-M/01 Diagnostika motorových vozidel – tuto zkoušku tvoří:
- praktická zkouška (témata PDF)
- teoretická zkouška z odborných předmětů – Silniční vozidla, Opravárenství a diagnostika a Elektrotechnika (témata PDF)
Nepovinné předměty profilové části maturitní zkoušky – nejsou stanoveny.

Termíny práznin a předání vysvědčení 

 

Prázdniny
podzimní 26. 10. 2017 - 27. 10. 2017
zimní 23. 12. 2017 - 2. 1. 2018
předání  pololetního vysvědčení 1. 2. 2018
pololetní 2. 2. 2018
jarní 12. 3. 2018 - 18. 3. 2018
velikonoční 29. 3. 2018 - 30. 3. 2018
předání  vysvědčení 29. 6. 2018
letní prázdniny 2. 7. 2018 - 31. 8. 2018

 

Termíny informačních schůzek rodičů

Budova 1. pololetí
2. pololetí
Skuherského 25. 11. 2017 (9:00)
6. 4. 2018 (16:00 - 18:30)
Lidická 25. 11. 2017 (9:00) 6. 4. 2018 (16:00 - 18:30)
Senovážné 24. 11. 2017 (16:00 - 18:30) 7. 4. 2018 (9:00)

Turistické dny

  • 27. 6. 2018  9:00-13:00
  • 28. 6. 2018 (9:00 - 11:00 třídnické práce)

 

Termíny praxí studijních oborů

Třída Termín
AT2 14. 5. - 25. 5. 2018
AT3a 9. 4. - 20. 4. 2018
AT3b 9. 4. - 20. 4. 2018
D2a 14. 5. - 25. 5. 2018
MT2 14. 5. - 25. 5. 2018
D3a 23. 4. - 4. 5. 2018
D2b 14. 5. - 25. 5. 2018
D3b 14. 5. - 25. 5. 2018
P1 + DP1 14. 5. - 25. 5. 2018
APT1 23. 4. - 4. 5. 2018

Termíny pedagogických rad

 
Pedagogické rady
1. pololetí 24. 1. 2018 - 14:30 Senovážné
  25. 1. 2018 - 14:30 Skuherského + Lidická
2. pololetí 26. 4. 2018 - 14:30 D4a, D4b, AT4, MS4, APT2, P2, P3d, Z3
  30. 5. 2018 3. ročníky OU, vysvědčení 31. 5. 2018
  26. 6. 2018 - 14:30 1. a 2. ročník Senovážné
  27. 6. 2018 - 14:30 1. až 3. ročník Skuherského + Lidická
Hodnotící pedagogické rady
1. pololetí 22. 11. 2017 Senovážné
  23. 11. 2017 Skuherského + Lidická
2. pololetí 4. 4. 2018 Senovážné
  5. 4. 2018 Skuherského + Lidická
Závěrečné pedagogické rady
  22. 12. 2017 konec kalendářního roku
  29. 6. 2018 konec školního roku

 

Termíny absolutorií studijních oborů VOŠ
Obor Termín
Předání
DS3, SV3, DSSV3k
4. - 14. 6. 2018
15. 6. 2018
PE3, PE3k
11. - 13. 6. 2018 15. 6. 2018

Konání absolutorií - obřadní síň Magistrátu města Č.B.

Všichni žáci školy si mohou vybrat libovolný kroužek bez ohledu na to, kde probíhá.  Kroužky obvykle začínají v říjnu a končí v květnu.

  • Kroužek RC modelů a robotiky
    • Vedoucí Mgr. Hart, Mgr Hodan, Mgr. Košíček, Ing. Fau
    • Středa 14:30 - schůzka 11. 10. 2017
    • Místo konání: Skuherského, uč. 7
    • Kroužek sdružuje školní týmy pro soutěže RC modelů Landrover 4x4 ve školách 
  • F1 ve školách
    • Ing. Jakeš
    • Skuherského
    • ÚT L 14:30 – 15:30
  • Analýza dopravních nehod – praktická cvičení pro VOŠ
    • Ing. Kubeček
    • Skuherského
  • Anglický jazyk – PET FCE
    • Mgr. Peprná
    • Skuherského
    • ÚT 7:00 - 7:45
  • Anglický jazyk – Konz
    • Mgr. Peprná
    • Skuherského
    • ST 7:00 - 7:45
  • Školní časopis
    • Mgr. Peprná, Mgr. Kaňka
    • průběžně
  • Geogebra
    • Mgr. Hoffman
    • Skuherského
    • ČT S 14:30 – 15:15
  • Stolní společenské hry
    • Mgr. Hodanová
    • Skuherského
    • ČT S 14:30 – 15:30
  • Seminář matematika - APT2
    • Mgr. Studený
    • Skuherského
    • ČT 7:00 – 7:45
  • Nohejbal, volejbal
    • Vedoucí. Mgr. Kabátová, Ing. Tomášek
    • Pondělí 14:30 – 16.00 hodin
    • Místo konání: tělocvična Žižkova ulice
  • Kroužek Etiketa
    • Vedoucí: Mgr. Vochozková
    • Úterý sudý týden 14:30 – 15:30 hodin
    • Místo konání: učebna č. 4, budova Lidická
    • Chování při různých společenských příležitostech, pracovní setkání, přijímací pohovor, oblečení na různé příležitosti, stolování, ...
  • Kroužek Heureka
    • Vedoucí: Mgr. Skálová, Mgr. Vochozková
    • Pondělí 14:30 – 15:30 hodin
    • Místo konání: učebna č. 8, budova Lidická
    • Kvízy, testy IQ, PISA testy, SCIO testy.
  • Kroužek Finanční gramotnost
    • Vedoucí: Ing. Jiříková, PhDr. Olga Hodinová
    • Středa 14:30 – 15:30 hodin
    • Místo konání: učebna č. 8, budova Lidická
    • Finanční hry, Cashflow
  • Kroužek Vedení účetnictví na PC
    • Vedoucí: Ing. Korčáková
    • Čtvrtek 14:30 – 15:30 hodin
    • Místo konání: učebna č. 9, budova Lidická
    • Vedení účetnictví pomocí programu Pohoda
  • Kroužek cizího jazyka Ruština pro začátečníky
    • Vedoucí: PaedDr. Křížová
    • Pondělí 14:00 – 14:45 hodin
    • Místo konání: učebna č. 6, budova Lidická
  • Kroužek cizího jazyka Španělština pro začátečníky
    • Vedoucí: Mgr. Kubalová
    • Čtvrtek 14:00 – 15:00 hodin
    • Místo konání: učebna č. 14, budova Lidická
  • Kroužek anglického jazyka – příprava na PET
    • Vedoucí: Mgr. Petrová
    • Pátek 7:00 – 7:45 hodin
    • Místo konání: učebna č. 1, budova Lidická
    • Příprava na mezinárodní zkoušku PET - Preliminary English Test (University of Cambridge)
  • Kroužek Prezentační dovednosti
    • Vedoucí: PhDr. Olga Hodinová
    • Pondělí sudý týden, 1x za měsíc 14:30-15:30
    • Místo konání: učebna č. 5, budova Lidická
      • naučíte se lépe formulovat myšlenky
      • zbavíte se ostychu při vystupování na veřejnosti
      • osvojíte si efektivní práci s hlasem a gesty
  • Kroužek Posilování - vedoucí kroužku Mgr. Vít Somr, Senovážné 
    • Lichý týden: st 14:00-15:30 čt 14:00-15:30
    • Sudý týden: út 14:00-15:30 st 14:00-15:30
  • Kroužek RC modely - Mgr. Jaromír Kittel,  Senovážné
    • Lichý týden: út 14:00-15:30
  • Šachový kroužek - Mgr. Tomáš Hromádko, Senovážné
    • Sudý týden: Út 15:30
    • učebna 17
  • Kroužek Hot-Rod - Karel Šnejda, Jiří Hándl
    • Rudolfovská, dílna 3. ročníku
    • Středa 15:00 - 18:00
    • Probíhá od února 2016
    • Dokončení karoserie, repase motoru, převodovky, náprav. Montáž brzd.

V následující tabulce jsou uvedeny termíny konzultací vypsané vyučujícími předmětů teoretického vyučování na budově Skuherského pro školní rok 2017/2018

Doučování probíhá po předchozí domluvě s příslušným vyučujícím (nejpozději do 10:30) ve dni, kdy vyučující konzultuje při minimálně dvou přihlášených žácích.

V následující tabulce jsou uvedeny termíny konzultací vypsané vyučujícími předmětů teoretického vyučování na budově Senovážné náměstí pro školní rok 2017/2018

Žáci, kteří mají o doučování zájem, se přihlásí na doučování nejpozději den předem. V případě, že doučování probíhá v pondělí, přihlásí se nejpozději předchozí pátek, kdy je žák ve škole. Doučování se koná v případě, že se na něj přihlásí minimálně 3 žáci.