Všichni žáci školy si mohou vybrat libovolný kroužek bez ohledu na to, kde probíhá.  Kroužky obvykle začínají v říjnu a končí v květnu.

  • Kroužek RC modelů a robotiky
    • Vedoucí Mgr. Hart, Mgr Hodan, Mgr. Košíček, Ing. Fau
    • Středa 14:30 - schůzka 11. 10. 2017
    • Místo konání: Skuherského, uč. 7
    • Kroužek sdružuje školní týmy pro soutěže RC modelů Landrover 4x4 ve školách 
  • F1 ve školách
    • Ing. Jakeš
    • Skuherského
    • ÚT L 14:30 – 15:30
  • Analýza dopravních nehod – praktická cvičení pro VOŠ
    • Ing. Kubeček
    • Skuherského
  • Anglický jazyk – PET FCE
    • Mgr. Peprná
    • Skuherského
    • ÚT 7:00 - 7:45
  • Anglický jazyk – Konz
    • Mgr. Peprná
    • Skuherského
    • ST 7:00 - 7:45
  • Školní časopis
    • Mgr. Peprná, Mgr. Kaňka
    • průběžně
  • Geogebra
    • Mgr. Hoffman
    • Skuherského
    • ČT S 14:30 – 15:15
  • Stolní společenské hry
    • Mgr. Hodanová
    • Skuherského
    • ČT S 14:30 – 15:30
  • Seminář matematika - APT2
    • Mgr. Studený
    • Skuherského
    • ČT 7:00 – 7:45
  • Nohejbal, volejbal
    • Vedoucí. Mgr. Kabátová, Ing. Tomášek
    • Pondělí 14:30 – 16.00 hodin
    • Místo konání: tělocvična Žižkova ulice
  • Kroužek Etiketa
    • Vedoucí: Mgr. Vochozková
    • Úterý sudý týden 14:30 – 15:30 hodin
    • Místo konání: učebna č. 4, budova Lidická
    • Chování při různých společenských příležitostech, pracovní setkání, přijímací pohovor, oblečení na různé příležitosti, stolování, ...
  • Kroužek Heureka
    • Vedoucí: Mgr. Skálová, Mgr. Vochozková
    • Pondělí 14:30 – 15:30 hodin
    • Místo konání: učebna č. 8, budova Lidická
    • Kvízy, testy IQ, PISA testy, SCIO testy.
  • Kroužek Finanční gramotnost
    • Vedoucí: Ing. Jiříková, PhDr. Olga Hodinová
    • Středa 14:30 – 15:30 hodin
    • Místo konání: učebna č. 8, budova Lidická
    • Finanční hry, Cashflow
  • Kroužek Vedení účetnictví na PC
    • Vedoucí: Ing. Korčáková
    • Čtvrtek 14:30 – 15:30 hodin
    • Místo konání: učebna č. 9, budova Lidická
    • Vedení účetnictví pomocí programu Pohoda
  • Kroužek cizího jazyka Ruština pro začátečníky
    • Vedoucí: PaedDr. Křížová
    • Pondělí 14:00 – 14:45 hodin
    • Místo konání: učebna č. 6, budova Lidická
  • Kroužek cizího jazyka Španělština pro začátečníky
    • Vedoucí: Mgr. Kubalová
    • Čtvrtek 14:00 – 15:00 hodin
    • Místo konání: učebna č. 14, budova Lidická
  • Kroužek anglického jazyka – příprava na PET
    • Vedoucí: Mgr. Petrová
    • Pátek 7:00 – 7:45 hodin
    • Místo konání: učebna č. 1, budova Lidická
    • Příprava na mezinárodní zkoušku PET - Preliminary English Test (University of Cambridge)
  • Kroužek Prezentační dovednosti
    • Vedoucí: PhDr. Olga Hodinová
    • Pondělí sudý týden, 1x za měsíc 14:30-15:30
    • Místo konání: učebna č. 5, budova Lidická
      • naučíte se lépe formulovat myšlenky
      • zbavíte se ostychu při vystupování na veřejnosti
      • osvojíte si efektivní práci s hlasem a gesty
  • Kroužek Posilování - vedoucí kroužku Mgr. Vít Somr, Senovážné 
    • Lichý týden: st 14:00-15:30 čt 14:00-15:30
    • Sudý týden: út 14:00-15:30 st 14:00-15:30
  • Kroužek RC modely - Mgr. Jaromír Kittel,  Senovážné
    • Lichý týden: út 14:00-15:30
  • Šachový kroužek - Mgr. Tomáš Hromádko, Senovážné
    • Sudý týden: Út 15:30
    • učebna 17
  • Kroužek Hot-Rod - Karel Šnejda, Jiří Hándl
    • Rudolfovská, dílna 3. ročníku
    • Středa 15:00 - 18:00
    • Probíhá od února 2016
    • Dokončení karoserie, repase motoru, převodovky, náprav. Montáž brzd.

Kolektiv třídy 2.N

Ve čtvrtek, 4. května, naše třída 2N navštívila s paní učitelkou Petrovou školní dílny na Rudolfovské. Chceme se totiž zúčastnit projektu stavby automobilu „ HOT ROD“. Vypracujeme technickou dokumentaci a výrobní výkresy na kotoučové brzdy a páku řízení.