Budova Skuherského

Inventor Profesional – Mgr. Hellerová

  • ÚT sudé 14:40 – 16:20
  • ÚT liché 15:35 – 16:20

F1 – Ing. Jakeš

  • ÚT liché 14:30 – 15:30

Analýza dopravních nehod – praktická cvičení pro VOŠ – Ing. Kubeček

Turistický kroužek – Mgr. Hart, Mgr. Mráčková, Ing. Fau

  • PO 14:30 – 15:30

Modelářský kroužek 4x4 Land Rover – Mgr. Košíček, Mgr. Hodan

  • ČT 14:30 – 16:00

Anglický jazyk – PET FCE – Mgr. Peprná

  • ÚT 6:45 – 7:30

Anglický jazyk – Konz – Mgr. Peprná

  • ST 6:45 – 7:30
    Šablony ČT 7:00 : 7:45

Anglický jazyk PET FCE– Mgr. Bydžovská

  • ČT lichý 14:30 – 15:30
  • ÚT liché 15:30 – 16:30

Školní časopis - Mgr. Peprná, Mgr. Kaňka – průběžně

Seminář anglický jazyk - APT2 – Mgr. Westra

  • ST 7:00 - 7:45

Seminář matematika - APT2 – Mgr. Studený

  • ÚT 14:30 – 15:30

Seminář český jazyk - APT2 – Dr. Čápová

  • ÚT S 14:30 - 16:00

Budova Lidická

Kroužek anglického jazyka – příprava na PET - Mgr. Petrová

  • Středa 7:00 – 7:45 hodin
    učebna č. 1, budova Lidická

Kroužek Vedení účetnictví na PC - Ing. Korčáková

  • Pondělí 14:30 – 15:30 hodin
  • Místo konání: učebna č. 9, budova Lidická
  • Vedení účetnictví pomocí programu Pohoda

Kroužek Létá DRONEM - Ing. Jun

  • Čtvrtek 14:30 – 15.30 hodin, září – říjen, březen - červen
  • TJ Meteor

Budova Senovážné nám.

Seminář z matematiky (pro žáky 3.roč.) - Mgr. Reindlová

  • Sudý týden pondělí 14:30 hod. uč.č. 4

Seminář z matematiky (pro žáky 3. roč. ) - Mgr. Bartošová

  • Lichý týden pondělí 14:30 hod. uč.č. 1

Stavba RC modelů - Mgr. Kittel

  • Lichý týden pondělí 14:15 hod. uč.č.18

Kroužek posilování - Mgr. Somr

  • Sudý týden čtvrtek 14:00 – 15.30 hod.
  • Lichý týden pondělí 14:00 – 15:30 hod.

Šachový kroužek - Mgr. Hromádko

  • Sudý týden středa 14:20 hod. uč.č. 17

Modelování v SolidWorks - Ing. Masopustová

  • Lichý týden pondělí 15:00 – 15:45 uč.č.9

 

 

Kroužky a semináře

2018 -2019

TV Skuherského 3

 

Inventor Profesional – Mgr. Hellerová                         ÚT S 14:40 – 16:20

                                                                                     ÚT L 15:35 – 16:20

                                                                                    

 

F1 – Ing. Jakeš                                                              ÚT L 14:30 – 15:30      

Analýza dopravních nehod – praktická cvičení pro VOŠ – Ing. Kubeček

 

Turistický kroužek. – Mgr. Hart, Mgr. Mráčková          PO     14:30 – 15:30

                                    Ing. Fau

 

4x4 Land Rover – Mgr. Košíček, Mgr. Hodan              ST, ČT 14:30 – 16:00

Bude upřesněno po dohodě ze ZŠ Rožnov.

 

Anglický jazyk – PET FCE – Mgr. Peprná                   ÚT 6:45 – 7:30

 

Anglický jazyk – Konz – Mgr. Peprná                          ST 6:45 – 7:30

                            Šablony                                            ČT 7:00 : 7:45

 

Anglický jazyk PET FCE– Mgr. Bydžovská                ČTL  14:30 – 15:30                                                                                   ÚTL  15:30 – 16:30

 

Školní časopis      - Mgr. Peprná, Mgr. Kaňka – průběžně

 

Seminář anglický jazyk - APT2 – Mgr. Westra            ST     7:00 -  7:45                                                

Seminář matematika    - APT2 – Mgr. Studený          UT    14:30 – 15:30                                                                                

Seminář český jazyk     - APT2 – Dr. Čápová              UT S   14:30 - 16:00