Žáci naší školy výborným způsobem reprezentovali Jihočeský kraj i školu, když na celostátní dopravní soutěži Automobileum 2018 vybojovali 2. místo v kategorii družstev. Úspěch týmu navíc podtrhl Dominik Smolík, který obsadil v kategorii jednotlivců stejné, tedy 2. místo.

Žák naší školy Lukáš Zeman obsadil v mezinárodní svářečské soutěži, za účasti žáků z Německa, Ukrajiny a Slovenska vynikající 3. místo.

Napsala: Mgr. Jitka Hodanová

A máme zde vyhodnocení dalšího, již třináctého rébusu. Úspěšně tento rébus vyřešila:

Chromá Yvetta PE2

Napsal: Filip Rada

Vlastně je nás pět kluků, které baví RC modely všeho, co jezdí, létá a plave. Nejvíc nám ale učarovaly modely aut a protože jsme docela šikovní na ruce, rádi zlepšujeme, vyrábíme a hlavně závodíme, oslovil nás pan učitel Kittel a stal se z nás jeden závodní tým, který měl reprezentovat školu v závodě RC modelů poháněných vodíkem a baterií. Tým, který musel všechno vymyslet, smontovat, vyzkoušet, prezentovat se natočeným videem a hlavně dobře závodit.

Dne 22. 2. 2018 pořádala naše škola krajské kolo této již tradiční soutěže žáků 3. ročníků automobilních oborů. Zúčastnily se školy z Jihočeského kraje, vyučující učební obor AUTOMECHANIK. 

Napsal: ING. ANNA KORČÁKOVÁ

Finanční gramotnost lze považovat za důležitou součást života každého člověka. Je to soubor znalostí a dovedností, které člověku umožňují porozumět financím a říkají, jak s nimi správně zacházet v různých životních situacích.

Napsala: Mgr. Jitka Hodanová

A máme zde vyhodnocení dalšího, již dvanáctého rébusu. Úspěšně tento rébus vyřešily:
Chromá Yvetta PE2

 Žák naší školy Josef Nováček obsadil skvělé 2. místo v celostátní soutěži Autoopravář Junior 2018 a navázal na předchozí úspěchy žáků naší školy.

Napsala: Mgr. Jitka Hodanová

A máme zde vyhodnocení jedenáctého rébusu. Úspěšně tento rébus vyřešily:
Chromá Yvetta PE2
Šimková Martina D4b

Napsala: Mgr. Zdeňka Hellerová

V letošním školním roce se opět v zimních měsících uskutečnila celoškolní soutěž v konstrukci na 3D programech. Studenti měli přenést své představy a návrhy o ideální karosérii do počítačové formy.

Mgr. Andrea Peprná

V úterý 23. ledna 2018 proběhla ústní část školního kola olympiády v anglickém jazyce. Této části předcházela písemná část, která proběhla napříč třídami na všech budovách školy a spočívala ve splnění FCE testu, jeho gramatické části.