Přínášíme vám částečný seznam maturitních plesů školního roku 2010-2011 studentů naší školy.

 

 

Třídy:

D4b (Provoz a ekonomika dopravy) – 25.01.2011 od 19:00

místo: výstaviště – pavilon Z

Bínová Lucka, Cimburek Petr, Dufková Klára, Gajanová Terka, Grézlová Julča, Gruber Honza, Hauptová Káťa, Havlíková Týnka, Kortánová Helča, Jakeš Petr, Ježek Aleš, Kácalová Káťa, Kačenová Jarka, Kouba Petr ,Koutský Tomáš, Krauskopf Michal, Křížová Lucka, Měšťanová Nikča, Novák Pavel, Novák Tomáš, Pavlát Miloš, Poláková Nela, Pomplová Nela, Profatilov Viktor, Předota Honza, Seberová Míša, Schonbauer Jakub, Stoiber Aleš, Šejba Adam, Švamberk David, Švejda Miloš, Tourek Tomáš, Tůma Radek a Vopátek Pavel.

Třídní učitelka: Vochozková Ivona

P2 (Podnikání) - 28.01.2011 od 19:00

místo: KD Vltava

Nikol Grisentiová, Tomáš Bláha, Lenka Dubská, Lukáš Žilinský, Matty Vencl, Tomáš Prášek, Klára Hammerschiedová, Monika Jindrová, Vladimír Dvořák, Petr Halgaš, Marek Svobodný, Petr Pražák, Honza Horelica, Martin Lehejček, Filip Šimek, Eddy Jenčo, Tomáš Byra, Jakub Vrbata, Petr Kudrnáč, Filip Dolný, Kamil Beneš, Miroslav Novotný a Michal Weber.

Třídní učitel: Jan Štěpka

DP2 (Dopravní provoz) - 02.02.2011 od 19:00

místo: Bazilika - IGY

Tomáš Dudek, Luboš Falada, Lukáš Havliš, Jan Jinderle, Vlasta Kamiš, Martin Kašpar, Vašek Kozel, Tomáš Kukla, Jan Mikeš, Jakub Mrázek, David Mrskoš, Láďa Petřík, David Siuda, Josef Šuba, Lukáš Tancer, Roman Uhlíř, Adam Vavřina a Vojta Vazač.

Třídní učitelka: Zuzana Skálová

D4a (Silniční doprava - diagnostika silničních vozidel) – 04.03.2011 od 17:30

místo: výstaviště – pavilon Z

Ambrož Jan, Anderle Daniel, Bahenský Zbyněk, Čada Jiří, Červinka Ondřej, Čuta Jakub, Drda Jiří, Dvořák Matěj, Eibl Martin, Hejtmánek Tomáš, Holkovič Lukáš, Holub Lukáš, Klíma Petr, Kobera Michal, Kotek Michal, Kuthan Václav, Láník Jan, Lukš Jan, Němec Adam, Paleček Petr, Poddaný Petr, Prachař Jan, Sokol Petr, Struska Martin, Takáč Jaroslav, Válek Vojtěch, Vítovec Drahomír, Vlažný David, Voneš Pavel a Vorbis Miroslav.

Třídní: Miloš Vlasák

MS4 (Mechanik seřizovač) – 13.01.2011 od 19:00

místo: Bazilika – IGY

Adamovský Vojtěch, Běhan Ondřej, Brom Jaroslav, Cába Marek, Hála Martin, Herzan Josef, Hokr František, Hořejší Petr, Kotalík Tomáš, Kouba Petr, Krejčí Tomáš, Kubička ''Jenda'', Mrkos Michal, Novotný Václav, Popel Marek, Schubert Dalibor, Švarc Martin, Švec Lukáš, Tušek Ondřej, Velek Michal, Vránek Jakub, Vyšín Ondřej, Zahrádka Josef a Žídek Antonín.