Ve středu, dne 6. 11. 2019, proběhne stávka vyhlášená ČMOS PŠ. V tento den je zrušena výuka v teoretickém vyučování ve všech objektech školy. Výuka odborného výcviku, praktického vyučování a autoškoly proběhne beze změn, dle rozvrhu. Domov mládeže bude mít běžný režim.

Informace o společné části MZ 

Seznam maturitních témat k MZ z Českého jazyka a literatury

Seznam maturitních témat k MZ z Anglického jazyka

Seznam maturitních témat k MZ z Německého jazyka

Informace o profilových zkouškách MZ

 

 

Ústní maturitní zkouška oboru Mechanik seřizovač se koná 19. 9. 2019 od 13 hod v budově na Senovážném náměstí učebna č. 6

Termíny práznin a předání vysvědčení 

 

Prázdniny
podzimní 29. 10. 2019 - 30. 10. 2019
zimní 23. 12. 2019 - 3. 1. 2020
předání  pololetního vysvědčení 30. 1. 2020
pololetní 31. 1. 2020
jarní 10. 2. 2020 - 16. 2. 2020
velikonoční 9. 4. 2020
předání  vysvědčení 30. 6. 2020
letní prázdniny 1. 7. 2020 - 31. 8. 2020

Změna termínu je možná, žáci o ní budou informováni.

Závěrečné zkoušky pro učňovské obory
Obor Písemná Výsledky písemné Praktická Ústní Výuční listy
3.AA, 3.AB  

1. 6. 2020 až 2. 6. 2020

test AM, AEL, MOTO

12. 6. 2020 3. 6. - 10. 6. 2020 18. 6. - 19. 6. 2020

23. 6. 2020

13:00

DK Metropol

3. AM 12. 6. 2020 3. 6. - 10. 6. 2020 17. 6. 2020
3. N 12. 6. 2020 8. 6. - 9. 6. 2020 18. 6. - 19. 6. 2020
3.Z 12. 6. 2020 10. 6. - 11. 6. 2020 18. 6. - 19. 6. 2020
3.E 12. 6. 2020 5. 6. - 8. 6. 2020 17. 6. 2020
3.K
12. 6. 2020 2. 6. - 11. 6. 2020 17. 6. 2020
3.O 12. 6. 2020 8. 6. - 10. 6. 2020 18. 6. - 19. 6. 2020
3.LP (L) 12. 6. 2020 4. 6. - 5. 6. 2020 15. 6. 2020
3.LP (P) 12. 6. 2020 4. 6. - 5. 6. 2020 15. 6. 2020

 

 

Termíny informačních schůzek rodičů

Budova 1. pololetí
2. pololetí
Skuherského 8. 11. 2019 (16:00 - 18:30)
3. 4. 2020 (16:00 - 18:30)
Lidická 8. 11. 2019 (16:00 - 18:30) 3. 4. 2020 (16:00 - 18:30)
Senovážné 15. 11. 2019 (16:00 - 18:30) 27. 3. 2020 (16:00 - 18:30)

Turistické dny

  • 26. 6. 2020  9:00-13:00
  • 29. 6. 2020 (9:00 - 11:00 třídnické práce)

 

Termíny praxí studijních oborů

Třída Termín
AT2a,b 27. 4. - 7. 5. 2020
AT3 14. 4. - 24. 4. 2020
D2a 18. 5. - 29. 5. 2020
D3a 27. 4. - 7. 5. 2020
D2b 18. 5. - 29. 5. 2020
D3b 18. 5. - 29. 5. 2020
P1 + DP1 18. 5. - 29. 5. 2020
APT1 27. 4. - 7. 5. 2020

Termíny pedagogických rad

 
Pedagogické rady
1. pololetí 22. 1. 2020 - 14:30 Senovážné
  23. 1. 2020 - 14:30 Skuherského + Lidická
2. pololetí 23. 4. 2020 - 14:30 D4a, D4b, AT4, MT4, MS4, APT2, P2, P3d, Z3
  28. 5. 2020 3. ročníky OU, vysvědčení 29. 5. 2020
  24. 6. 2020 - 14:30 1. a 2. ročník Senovážné
  25. 6. 2020 - 14:30 1. až 3. ročník Skuherského + Lidická
Hodnotící pedagogické rady
1. pololetí 6. 11. 2019 Senovážné
  7. 11. 2019 Skuherského + Lidická
2. pololetí 25. 3. 2020 Senovážné
  26. 3. 2020 Skuherského + Lidická
Závěrečné pedagogické rady
  13. 12. 2019 konec kalendářního roku
  30. 6. 2020 konec školního roku

Termíny absolutorií a předání diplomů úspěšným studentům jednotlivých oborů VOŠ

 

Obor Absolutorium Předání
podzimní termín 14. 11. 2019  
DS3, SV3, DSSV3k 1. 6. - 10. 6. 2020 12. 6. 2020
PE3, PE3k 1. 6. - 10. 6. 2020 12. 6. 2020

 

LVVZ 

Lipno - bude upřesněno (předp. leden-únor)

Hochficht - bude upřesněno (předp. únor-březen)

 

Turistické a vodácké kurzy (bude upřesněno v závislosti na praxi)