Nejste stále rozhodnuti, jakou střední školu studovat?


VOŠ, SPŠ automobilní a technická zve všechny zájemce včetně rodinných příslušníků a přátel

na Dny otevřených dveří

v sobotu 11. ledna 2020 / 9 – 13 hodin

a ve čtvrtek 16. ledna 2020 / 10 – 16 hodin.

Na co se můžete těšit?

Získáte informace o studiu na naší škole a prohlédnete si odborné učebny i dílny, ale nejen to. Po celou dobu prohlídky můžete využít možnost ptát se, jak učitelů, tak našich současných žáků na cokoli, co je spojené s výukou a životem na škole jako takové. Těšit se také můžete na prohlídku odborných učeben Mechatroniky, Robotiky, Elektrického měření, Fyziky, digitálních jazykových učeben, Diagnostiky vozidel, 3D projekce a skenování, 3D tisku a strojírenské laboratoře. Dále si můžete vyzkoušet RC modely, se kterými naši žáci soutěží v rámci mimoškolních aktivit v národních i mezinárodních soutěžích. V areálu dílen praktického vyučování (GW Jihotrans) si zájemci vyzkouší řidičské umění za volantem osobního a nákladního automobilu.

Průběh dne otevřených dveří

Sobotní dny otevřených dveří jsou od 9:00 do 13:00. Počítejte s jednou až dvěma hodinami podle toho, co si budete chtít všechno prohlédnout a vyzkoušet. DOD v pracovních dnech probíhají od 10:00 do 16:00 ve všech budovách školy. Oproti sobotním DOD můžete nahlédnou po dohodě s Vaším průvodcem do samotné výuky žáků a studentů VOŠ.

Jak se k nám dostanete?

MHD z vlakového nebo autobusového nádraží

Autobus linky č. 6 a č. 11, trolejbus linky č. 9 (zastávka Mariánské náměstí) nebo trolejbus linky č. 5 (zastávka Družba-IGY)

Polohy budov školy

Parkování

Placené parkování je možné ve Skuherského ulici i okolních ulicích (s výjimkou modrých zón).

Souhlas s pořizováním audiovizuálních záznamů

Účastí na Dnech otevřených dveří svolení k pořízení obrazových a zvukových záznamů Vaší osoby, a to bez bližší identifikace Vaší osoby. Dále udělujete souhlas zaznamenat Vaše projevy osobní povahy a dalších osobních atributů. Vše uvedené bude pořízeno za účelem propagace Dnů otevřených dveří a navazujících aktivit a publikováno výhradně na webu a sociálních sítích VOŠ, SPŠ automobilní a technické České Budějovice.

Kontakt

V případě dotazů můžete kontaktovat sekretariát školy, resp. zástupce ředitele pro jednotlivé úseky viz. Kontakty

 

Naše škola zve všechny zájemce o studium a jejich rodiče na Den otevřených dveří, který se koná

 

v sobotu 7. prosince 2019,

 

Zahájení programu je vždy v 9:00 hodin v budově školy Skuherského 3, České Budějovice (u hotelu Clarion).
Předpokládaný konec ve 13:00 hodin. Prohlédnout si můžete vybavení v učebnách teoretického a praktického vyučování
a získat veškeré informace potřebné pro Vaše rozhodování při výběru střední školy.

  

Těšíme se na Vaši návštěvu.

V těchto dnech můžete navštívit školu, prohlédnout si  vybavení na všech budovách školy a získat veškeré informace potřebné pro Vaše rozhodování při výběru střední školy:

sobota 16. listopadu 2019

sobota 7. prosince 2019

sobota 11. ledna 2020

Zahájení programu je vždy v 9:00 hodin v budově školy Skuherského 3, České Budějovice (u hotelu Clarion). Předpokládaný konec ve 13:00 hodin.


Poslední den otevřených dveří:

čtvrtek 16. ledna 2020 10:00 - 16:00. V této době můžete navštívit libovolnou budovu školy, jejichž adresy naleznete v Kontaktech.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Mgr. Petr Hart, DiS., Učitel odborných předmětů

Dne 9.12.2017 proběhl den otevřených dveří. Uchazeči o studium si prohlédli budovy teoretického vyučování, praxe i domova mládeže. Tímto děkujeme za návštěvu a těšíme se na budoucí spolupráci.