Jelikož současná epidemiologická situace neumožňuje uspořádat klasické Dny otevřených dveří, ale zároveň cítíme ze strany rodičů a žáků, kteří mají zájem o studium na naší škole, snahu si prostředí školy prohlédnout, rozhodli jsme se uspořádat individuální prohlídky vybraných školních pracovišť.

Prohlídka bude realizována v režimu 1+1 (zájemce+pracovník školy) a účast na ní podléhá registraci. Povinnou výbavou bude respirátor třídy FFP2.

Rezervace

Setkání jsou naplánována na 2., 4., 9., 11., 23. a 25. února 2021 tj. vždy v úterý a čtvrtek s výjimkou prázdnin od 10 do 15 hodin v budově Skuherského 3 v Českých Budějovicích

Protože prohlídky budou začínat vždy po 10 minutách, prosíme všechny zaregistrované o přesný příchod.

 

V případě, že z jakéhokoli důvodu Vám nevyhovuje návštěva školy, ale přesto byste měli zájem se o možnosti studia na naší škole informovat, můžete využít také online schůzku se zástupcem školy a to v sobotu 6. února 2021 od 10 do 12 hodin. Pro připojení využijte níže uvedený odkaz. Ke komunikaci můžete využít libovolný počítač, tablet nebo mobilní telefon s webovým prohlížečem.

VSTUP do Online videokonference

Informační video: Učební obory - Zámečník, Obráběč kovů, Nástrojař

Informační video: Maturitní obory - Mechanik seřizovač, Mechatronik

Informační video: Učební obory - Automechanik, Motomechanik, Autoelektrikář, Autokarosář, Autolakýrník, Prodavač MV

Informační video: Maturitní obory - Autotronik, Diagnostika motorových vozidel, Konstrukce a design vozidel

Informační video: Maturitní obory - Provoz a ekonomika dopravy, Výrobní logistik