OPVK hor zakladni logolink RGB cz

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická realizuje v rámci GG OP VK – Jihočeský kraj, oblast podpory 3.2 Podpora nabídky dalšího vzdělávání v Jihočeském kraji, grantový projekt s názvem:

Další vzdělávání pracovníků ve strojírenství a autoprůmyslu,
registrační číslo projektu: CZ.1.07/3.2.08/03.0074

Zahájení projektu : 01. 01. 2013
Ukončení projektu : 31. 12. 2014
Celková výše finanční podpory: 2 223 002,00 Kč (85% z ESF, 15% z SR ČR)

Cíl projektu: Cílem projektu je rozšíření nabídky programů dalšího vzdělávání školy žadatele, a to zařazením 3 nově vytvořených a ověřených vzdělávacích programů (VP) zaměřených na práci s nejběžnějšími CAD/CAM systémy a 1 programu Elektromobil, určených pro zaměstnance strojírenských apod. podniků celého kraje.

Cílová skupina: Hlavní cílovou skupinu projektu tvoří účastníci dalšího vzdělávání v rámci nově vytvořených vzdělávacích programů zaměřených na systémy CAD/CAM a "elektromobily", kteří získají možnost zúčastnit se jednoho z pilotních kurzů realizovaných v průběhu projektu. Jedná se o cca 20 osob (plánovaný počet) - pracovníků ve strojírenství, konstrukčních kanceláří, dopravních podniků a servisů apod., kteří se budou v rámci pilotního ověření programu bezplatně vzdělávat a budou tedy z projektu profitovat přímo.

Stručný popis: Projekt realizuje odborné rozšíření a zkvalitnění nabídky programů dalšího vzdělávání pro odborné pracovníky ve strojírenství a autoprůmyslu, kteří tvoří hlavní cílovou skupinu projektu, prostřednictvím vytvoření a ověření moderně koncipovaných vzdělávacích programů zaměřených na oblast práce se softwarovými programy Autodesk Inventor, SolidWorks, Surfcam a vzdělávacího programu "Elektromobil". Programy budou dostupné všem zájemcům z odborných strojírenských aj. firem, kteří si jako účastníci vzdělávání zvýší odborné dovednosti a kompetence a budou tak schopni přizpůsobit se požadavkům a novým trendům v oblasti konstruování, technologie výroby a dopravy.

Realizační tým: Manažer projektu, finanční manažer, zpracovatelé metodik CAD/CAM, zpracovatelé základní metodiky a výukových pomůcek Elektromobli, zpracovatelé finální verze Elektromobil, lektorský tým.