Naše škola se již tradičně zúčastňuje podzimní výstavy "Vzdělání a řemeslo", kde v průřezové expozici ukazuje možnosti vzdělávání v mnoha technických oborech. Letos bylo toto úsilí opět oceněno a to 1. místem v druhém ročníku soutěže Škola doporučená zaměstnavateli o nejlepší propojení školské a podnikatelské sféry. 

Výstavní stáněk škola sdílela s významnými zaměstnavateli v rámci regionu jako Motor Jikov Group, HBT Weld nebo Kern-Liebers. Na stánku samotném kromě ukázek z praktické výuky například diagnostiky vozu, se žáci naší školy mohli pochlubit výsledky několika projektů realizovaných v rámci volnočasových aktivit - závodní speciál Fiat, mototrike, historické elektrokolo, elektromotokára nebo úspěšným vozem a týmem ve mezinárodní soutěži F1 ve školách.

V rámci výstavy také proběhlo několik soutěží, který se zúčastnili žáci naší školy, např. prezentace fiktivních firem (FF Jihobus s.r.o), 7. ročník Celostátní soutěže v oboru automatizační techniky – Programátor CNC nebo soutěž T-PROFI Talent pro firmy, kdy společné tými žáků středních a základních škol pod patronátem zástupců firem konstruují ze stavebnice Merkur.