Minulý týden se ve dnech 23. - 25. listopadu 2016 opět konal další ročník výstavy Vzdělání a řemeslo 2016. Také naše škola se na tuto tradiční akci, kterou navštíví stovky zájemců o studium na středních školách, pečlivě připravovala.

 

Hlavní změnou letošní přehlídky byl větší stánek, který umožnil naší škole prezentovat celou šíři vyučovaných oborů a žákovských aktivit propojený s výstavními plochami spolupracujících firem (EGE, Motor Jikov Group a.s., KERN-LIEBERS CR, spol. s.r.o., VISCOFAN CZ, s.r.o., HBT - svářecí technika). Za tuto synergii byla škola oceněna diplomem "Ocenění za nejlepší prezentaci propojení školské a podnikatelské sféry". Kromě výstavy samotné se také již tradičně konaly různé doprovodné akce jako Veletrh fiktivních firem nebo T-PROFI Talent pro firmy, kde naše škola měla také svá "želízka v ohni".

I letos byla naše škola za své úsilí o propojení školské a podnikatelské sféry oceněna samotnými regionálními spoolečnostmi a to 2. místem v anketě "Škola doporučená zaměstnavateli 2016" a titulem "Škola podporující řemesla".