Napsali: Žáci třídy MS2

V úterý dne 10. dubna 2018, se od 10.00 hodin do 16.30 konal v tělocvičně naší školy další ročník „ Burzy firem“. Zástupci firem zde měli možnost blíže a nenásilnou formou seznámit žáky a rodiče
s nabídkou stipendií, s perspektivním zaměstnáním, s fungováním svých firem a jejich zaměřením , se zaměstnaneckými výhodami pracovníků a s možnostmi jejich dalšího rozvíjení a studia.

O burzu byl nebývalý zájem, přišly desítky návštěvníků. Všude se živě diskutovalo, zástupci nestačili odpovídat na otázky přítomných. Rodiče i žáci si pochvalovali, že osobní jednání a přístup je daleko lepší, než strohé informace z letáčků, ze kterých se dozvíte jen to základní.

Burzu škol bychom chtěli pro velký úspěch i ohlasy přítomných, a to z obou stran, opakovat i dalších letech a usnadnit tak žákům rozhodování o jejich příštím povolání. Budeme se snažit, aby na naší škole vznikla nová a prospěšná tradice. Zatím jsme vykročili tou správnou nohou.