V sobotu 12. května 2018 se učitelé odborného výcviku Jan Chmel a Vladislav Hajný zúčastnili akce Motoshow aneb Vítání léta 2018, kterou pořádal českobudějovický motocyklový klub Pit Bulls MC Czech ve spolupráci s ÚAMK v areálu cvičiště ÚAMK v Českých Budějovicích. Na stánku naší školy se kromě nabídky jednotlivých oborů a forem studia prezentovala také práce našich žáků.

 

 

Příjemné počasí, zajímavé exponáty a atraktivní prostředí motocyklů přilákalo na tuto akci poměrně velký počet návštěvníků všech věkových kategorií, mezi které patřili také absolventi naší školy, včetně současných žáků, kteří celou akci s velkým zájmem sledovali. Žáky třídy 3AA velmi potěšilo, že je prezentován jejich projekt SMM (sestav malou motorku).

Mezi zajímavé exponáty patřily také historické motocykly, které zde prezentoval Veteran car club Soběslav, jehož aktivním členem je také student naší školy a úspěšný účastník celostátní soutěže Automechanik junior Filip Říha.

Diváci i vystavovatelé hodnotili celou akci velmi pozitivně a pro nás bylo velkým plusem navázání nových kontaktů se zajímavými lidmi, pohybujícími se v prostředí automobilů a motocyklů.