ZÁŠTITU nad 26. ročníkem tradiční výstavy Vzdělání a řemeslo převzalo MŠMT, MPO, MPSV, hejtman Jihočeského kraje Martin Kuba a primátor staturárního města České Budějovice Jiří Svoboda. Naše škola získala v rámci výstavy 3 ocenění, kterých si velice vážíme: 

1. místo - Ocenění prezentovaného propojení školské a podnikatelské sféry

1. místo - Soutěž o nejlepší prezentaci školy hodnocenou školami

2. místo - Škola doporučená zamestnavateli 2020/2021

Naše škola se opět prezentovala v pavilonu T, tentokrát byl stánek koncipovám s důrazem na nové technologie, kreativitu a odborné práce studentů a žáků naší školy.

Expozici vévodila Škoda Octavia RS 4. generace ve verzi plug-in hybrid a dva projekty našich žáků, hotový mototrike a rozestavěný hotrod. To vše doplněno simulátorem svařování, ukázkami robotických stavebnic, 3D tiskem a 3D skenováním, cvičným pracovištěm oboru Mechatronik a novinkou byla autogramiáda známých osobností z oblasti sportu, a to HC Motor ČB a SK Dynamo ČB. Dále bylo možné zhlédnout exhibici členů Fightclub ČB. Tyto kluby spolupracují s naší školou na přípravě žáků pro obor Management sportu a dopravy, který bude nově otevřen od 1. 9. 2022.

 

Fotogalerie

Doprovodný program sportovců