Žák naší školy Josef Nováček obsadil skvělé 2. místo v celostátní soutěži Autoopravář Junior 2018 a navázal na předchozí úspěchy žáků naší školy.

 

V termínu 26. – 28. března 2018 se v prostorách společnosti ŠKODA AUTO a. s. Mladá Boleslav v Service Training Center ŠKODA AUTO a.s., Kosmonosy a Servisním centru ŠKODA AUTO a.s., Kosmonosy uskutečnil již 24. ročník celostátního finále soutěže odborných znalostí a dovedností Autoopravář Junior 2018 ve čtyřech kategoriích - Automechanik, Karosář, Autolakýrník a Autotronik.

 

V letošním ročníku jsme měli zastoupení ve všech čtyřech kategoriích a opět jsme navázali na úspěšná vystoupení v minulých ročnících.

Kromě kategorie Automechanik Junior, kde výše zmíněný Josef Nováček obsadil 2. místo, stojí za zmínění také velice pěkné 5. místo Filipa Říhy ve stejné kategorii, 5. místo karosáře Tomáše Lebedy a 6. místo Jana Reisnera v kategorii Autotronik. Všem žákům za vzornou reprezentaci naší školy děkujeme.

Výsledková listina - Automechanik Junior 2018 (pdf)

Výsledková listina - Autotronik (pdf)

Výsledková listina - Karosář (pdf)

Výsledková listina - Autolakýrník (pdf)