Naši žáci se 15. a 16. 4. 2008 zúčastnili mezinárodní svářečské soutěže středních škol "Zlatý pohár Linde", jejíž 12. ročník se konal na Střední škole strojírenské a dopravní ve Frýdku-Místku. Soutěž probíhá v různých svářečských disciplínách a pro žáky z České republiky také z teorie svařování. Záštitu tradičně měla Česká svářečská společnost ANB. Soutěž probíhala ve svařování obalovanou elektrodou, svařování plamenem, svařování v ochranné atmosféře a svařování nerezu.

Výsledky žáků naší školy:
(kompletní výsledky lze stáhnout kliknutím na název metody)

metoda 111 - bez naší účasti
metoda 135 - David Jaroš, praxe 24.místo z 47, teorie  19. místo ze 43 soutěžících
metoda 141 - bez naší účasti
metoda 311 - Martin Válek, praxe 13. místo z 31, teorie 8 místo z 29 soutěžících

Vstup do fotogalerie zde...