Vynikající úspech týmu naší školy v národním finále a také skvělá reprezentace Igora Ollého jako člena týmu České republiky v mezinárodním finále v Kuala Lumpuru.

  Družstvo žáků naší školy ji již druhým rokem reprezentuje pod názvem Alfa team. Již loňský vstup do soutěže byl výborný, ale letos naši žáci pod vedením Ing. Jana Jakeše skončili v národním kole na druhém místě a grafik týmu Igor Olle byl osloven týmem CyberExpress z Gymnázia v Hradci Králové, které soutěž vyhrálo, aby s nimi reprezentoval ČR v mezinárodním finále v Kuala Lumpuru.

Zde se tento tým umístil na celkovém sedmém místě a vyhrál cenu Outstanding Sportsmanship Award (Nejlepší sportovní výkon) sponzorovanou týmem F1 Force India. Igor Olle navíc dosáhl v celé soutěži nejlepšího reakčního startovního času.

Webové stránky Alfa teamu

Informace o soutěži Formule 1 ve školách

Fotogalerie (Brněnský autosalon) - připravujeme

Fotogalerie (finále Kuala Lumpur) - připravujeme