Ve dnech 10. 4. – 13. 4. 2012 proběhlo celostátní finále soutěže Automechanik junior 2012.

Soutěž se konala ve SŠTD Ostravě – Vítkovicích. Za naši školu se zúčastnili žáci Voříšek Tomáš a Karel Ondřej, kteří postoupili jako vítězové regionálního kola.

V úterý 10. dubna ve večerních hodinách se uskutečnilo slavnostní zahájení soutěže, spojené s losováním startovních čísel. Ve středu a čtvrtek proběhla vlastní soutěž. Následovalo slavnostní vyhlášení výsledků. Naši žáci se umístili na pěkném sedmém a třináctém místě z dvaceti sedmi zúčastněných. Karel Ondřej obsadil sedmé místo a Voříšek Tomáš místo třinácté. Je třeba podotknout, že mezi jednotlivými soutěžícími byly jen těsné bodové rozdíly.  

Poděkování patří oběma zúčastněným žákům, kteří velmi dobře reprezentovali naší školu a všem pedagogům, kteří se podíleli na jejich přípravě.

Výsledková listina (odkaz na web pořádající školy)