Michal Jirků, MS2

Dne 28. 1. 2015 se družstvo složené ze studentů všech tří budov naší školy zúčastnilo finálového turnaje ve florbale pro Jihočeský kraj v Týně nad Vltavou ve složení: Konšel Dominik, Kantor Petr , Schmidmajer Karel, Bláha Michal, Bíca Václav, Jirků Michal, Vaníček David, Kadlec Tomáš , Bárta Petr, Klinecký Daniel, Tintěra Roman /brankář/.

Po úvodní remíze 3:3 a výhře 3:2 se chléb lámal v duelu s pozdějším vítězem z Tábora, kde ještě 2 min. před koncem náš výběr vedl 3:2. Po sporném vyloučení bohužel následovalo vyrovnání na 3:3 a v silně vyostřeném závěru nakonec braly oba týmy bod za remízu. V posledním zápase proti týmu ze Strakonic se na nás promítla prohra z předcházejícího zápasu, a náš tým tak prohrál 4:2.

Co na závěr? Je škoda, že náš tým dokázal remizovat jak s prvním, tak i s druhým mužstvem konečné tabulky a pouhá jedna prohra ho odsunula až na 4. místo. Přesto je třeba poděkovat celému týmu a pro příští rok snad není přehnaně optimistický předpoklad možnosti probojování se do celostátního finále.