Ve dnech 30. 11. - 2. 12. 2007 se konala v Německém Pilstingu výstava NAA (Neoplan Autobus Ausstellung) 2007.

Celá akce se nesla v duchu hi-tech novinky NEOPLAN Cityliner. Ostatní modely, jako je v současnosti vlajková loď NEOPLANu - Starliner, nebo nesmrtelný Skyliner a další, zde samozřejmě chybět nemohly. Pro zájemce byli v prezentační hale k dispozici ti nejlepší odborníci z NEOPLANu. Ať už se jedná o NEOPLAN Akademii, která si pro návštěvníky připravila skutečnou chuťovku - testovací dráhu na které si mohl každý účastník vyzkoušet svoji dovednost v řízení autobusu - Starlineru. Kdo neváhal a vzal si sebou do Pilstingu více Euro nelitoval, v prezentační hale byla možnost zakoupení reklamních předmětů MAN a NEOPLAN, jako jsou modely autobusů nebo oblečení. Pokud návštěvníkovi tíhlo srdce k historii autobusů NEOPLAN, taky si přišel na své - Konrad Auwärter otevřel před nedávnem své museum historických vozidel v Landau. Na sobotu byl přichystán slavností večer s bohatým programem za přítomnosti všech hlavních představitelů NEOMAN group.
Atmosféra celé akce byla skutečně ohromující a jistě zanechala v každém účastníkovi, ať už malém nebo velkém zážitky, které si odnese na celý život.

Zvláštní poděkování patří firmám MAN užitková vozidla Česká republika spol. s r. o. a František Hejnal - Turismo, s jejichž pomocí jsem měl možnost tuto akci navštívit.


Pohled na výrobní závod a NEOPLAN Staliner

Letištní speciál NEOPLAN Airliner

Mgr. Stanislav Střeštík (MAN ČR), František Hejnal (Turismo), Konrad Auwärter

Hi-Tech novinka - NEOPLAN Cityliner

Řada NEOPLAN Citylinerů připravena pro předání zákazníkům.

Večerní flotila NEOPLAN Starlinerů a jednoho Citylinera

Hlavní prezentační hala

První NEOPLAN Skyliner - letos oslavil 40 let

NEOPLAN Cityliner v toku času

NEOPLAN Starliner, se kterým bylo možno pod dozorem NEOPLAN akademie projet testovací dráhu na čas

Pohled do výrobní haly

Odborník z NEOPLAN Individual, který zájemcům pomocí speciální laserové tiskárny vypaloval do kožených visaček na kufr jejich jméno a logo Neoplanu

NEOPLAN Design studio - výběr interiéru při nákupu nového autobusu

Prodej reklamních předmětů.

NEOPLAN Skylinery v toku času - před 40ti lety a dnes